- هر حقيقتي از سه مرحله مي گذرد ؛ ابتدا به سخره گرفته مي شود بعد به شدت با آن مخالفت مي شود و در آخر، به عنوان امري بديهي پذيرفته مي شود.
امروز : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

به سایت گروه وکلا و مشاورین حقوقی نجوا خوش آمدید

 

گروه وکلاء و مشاورین حقوقی نجوا ، از وکلاء و مشاورین با سابقه و با تجارب مختلف تشکیل شده است . هدف اصلی همکارانی که در این گروه حضور دارند ؛ آموزش مسائل حقوقی به آحاد جامعه است چرا که بر این باورند بسیاری از مشکلات و گرفتاریهای مردم ناشی از عدم اطلاع و آگاهی به مسائل حقوقی است . 

همکاران ما متشکل از کارشناسان تنظیم قرارداد و توافقات ، بانکی ، سردفتران رسمی ، کارشناسان ثبتی و دفترخانه ای ، کارشناس امور خانواده ، کارشناس مسائل کارگری وکارفرمائی ،کارشناس آشنا با سازمان تعزیرات ، شورای حل اختلاف و امور ایرانیان خارج از کشور می باشد .

ما این توانایی را داریم که از اقصی نقاط ایران در تهران ،قبول دعاوی نموده و متقابلا دعاوی مربوط به خارج از تهران، در هر استان و شهری را به نحو مطلوب و با صرف هزینه حداقل دنبال نماییم.

سایت نجوا ، رازدار مشتریان خود بوده و بازدیدکنندگان مطمئن باشند که " نجوا " گوش شنوائی برای درد و دل و مشکلات و نهایتا ارائه راهکار لازم به آنها خواهد بود .

همکاران

جهت ارتباط با همکاران گروه در کلیه زمینه های حقوقی از جمله امور دعاوی ، حقوقی و کیفری ، امور خانواده ، امور ثبتی، امور قراردادها و ایرانیان خارج از کشور اینجارا کلیک کنید.

تبلیغات