- هر حقيقتي از سه مرحله مي گذرد ؛ ابتدا به سخره گرفته مي شود بعد به شدت با آن مخالفت مي شود و در آخر، به عنوان امري بديهي پذيرفته مي شود.
امروز : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

به سایت گروه وکلا و مشاورین حقوقی نجوا خوش آمدید

 

پرسش و پاسخ

بازدید کننده محترم ، به علت کثرت سوالات و پرهیز از سوالات تکراری توصیه می شود ابتدا سوال خود را جستجوکرده و در صورتی که موفق به یافتن پرسش مورد نظر خود نگردیدید از قسمت طرح سوال استفاده نمایید.

معوقات کارگری

یه سری حقوق معوقه از کارفرمای خود داشتم مثل حق سنوات ، مجبور شدم از طریق مراجعه به اداره کار محل اقدام و موفق شدم محکومیت کارفرما را بگیرم ؛ اعتراض گذاشت ؛ باز محکوم شد الان چندماهی است که امروز و فردا کرده و به من گفتند که می توانی خسارت تاخیر این مدت را مطالبه کنی الان چگونه و از چه طریق باید اقدام کنم؟آیا دوباره باید به اداره کار مراجعه کنم؟

شما لازم نیست که به اداره کار مراجعه کنید یه وحدت رویه ای در این خصوص وجود دارد که طریق اقدام را مشخص کرده ؛ طبق این رویه شما باید دادخواست حقوقی علیه محکوم علیه (کارفرما) تنظیم و تسلیم دادگاه حقوقی محل نمایید.

مشاور حقوقی:09123598168

خواندن 1943 دفعه

همکاران

جهت ارتباط با همکاران گروه در کلیه زمینه های حقوقی از جمله امور دعاوی ، حقوقی و کیفری ، امور خانواده ، امور ثبتی، امور قراردادها و ایرانیان خارج از کشور اینجارا کلیک کنید.

تبلیغات